Zamów największą taksówkę w Lublinie w Damel TAXI

Damel TAXI posiada w swojej flocie największą taksówkę w mieście. Przewozi 8 pasażerów jednocześnie w jednym samochodzie, i ma dodatkowo sporą przestrzeń bagażową. Podróż pasażerów odbędzie się w komfortowych warunkach. Pojazd posiada 7 oddzielnych miejsc z zagłówkami i pasami bezpieczeństwa.

zamow_najwieksza_taksowkePo mieście taksówka jeździ według stawek obowiązujących w Damel TAXI. Gdy zamówienie dotyczy przewozu 7 lub 8 osób dopłata do zamówienia wynosi 10 zł. Tylko 4 złote więcej od zamówienia TAXI typu VAN. Zawsze to jednak taniej niż dwie taksówki. Pojazd do przejazdów po mieście można zamawiać w każdej chwili. Gdy tylko największa taksówka jest wolna w pobliżu, czas dojazdu będzie krótki. W innych przypadkach operatorka naszej centrali określi czas przyjazdu dużej taksówki. Czas nie powinien być dłuższy niż 20-40 minut
.
Zamiar wyjazdu w „trasę” prosimy zgłosić z wyprzedzeniem. Nasza taksówka obsłuży osoby udające się w większej grupie na lotnisko. Może służyć również jako pojazd na spotkania w terenie. Ceny za wynajęcie znajdą Pasażerowie w zakładce CENNIK. Samochód wyposażony jest w niezależne ogrzewanie przedziału pasażerskiego, a latem w klimatyzację. Jest to samochód pieczołowicie przygotowany do swojej misji dla Pasażerów.

Damel TAXI posiada w ofercie również pojazdy dla 6 pasażerów typu VAN. Wszystkie taksówki można zamówić pod numerem telefonu 196-26 lub 815 333 333. Standardowo taksówki zabierają 4 pasażerów.

7475

Leave a Reply