Taxi na lotnisko – Airport Lublin. Telefon dla posiadaczy telefonów zagranicznych. +48 815 333 333.

Passengers get to Lublin Airport (LUZ) by plane.

taxi_na_lotniskoDamel TAXI invites airport passengers to choose our services. We are available on +48 815 333 333. For 20 years Damel TAXI has been providing services in Lublin and surrounding area. We offer high-quality transfer from and to the airport for a reasonable price. Every day we make every effort to meet the expectations of our Customers. Our drivers as well as operators speak foreign languages.

Z Portu Lotniczego Lublin w Świdniku lądowały i startowały pierwsze samoloty. Pasażerowie podniebnych wojaży korzystali najchętniej z lubelskich taksówek Damel TAXI tel. 815 333 333. Damel TAXI to wiodąca korporacja w Lublinie, która nieprzerwanie wozi pasażerów od 20 lat. Zapewniamy transfer na lotnisko wraz z przewozem walizek i bagażu podręcznego z dowolnego miejsca ( Lublin i całe województwo) prosto pod halę odlotów Airport Lublin i to za przystępną cenę. Na życzenie pasażerów zapewniamy kierowcę ze znajomością języków obcych.
Taksówki korporacji są najczęściej przywoływane przez pasażerów przylatujących do Lublina. Oferowana cena za przejazd jest najdogodniejsza. Nic dziwnego, że wielu pasażerów udało się taksówką Damel TAXI do wielu zakątków województwa lubelskiego. Każdy kierowca taksówki oferuje nieograniczoną pomoc dla zmęczonych podróżą pasażerów.
Możliwe jest wcześniejsze zamówienie pojazdu transferowego z większą ilością miejsc dla pasażerów (max 8). Zapewniamy bezproblemowy przewóz wózków dziecięcych lub wózka dla osoby niepełnosprawnej.

taxi_na_lotnisko1Damel TAXI w Lublinie może zorganizować przejazd grupy 6-8 osób wraz z bagażem. Zamówienia transportu większej grupy osób można składać z odpowiednim wyprzedzeniem pod numerem telefonu 815 333 333. Na życzenie pasażerów podstawimy pojazd pod halę przylotów w celu przewozu do hoteli lub domów na terenie miasta Lublina lub wszędzie tam gdzie Państwo sobie zażyczą.

Możliwy jest transfer z Airport Lublin na inne lotniska w całym kraju. Warszawa, Rzeszów, Kraków itp. Wkrótce więcej szczegółów.

Damel TAXI jest przygotowane do obsługi pasażerów Portu Lotniczego Lublin.

3276

Leave a Reply