TAXI busik. Duży może więcej

duzy_moze_wiecejWe flocie Damel TAXI pojawiła się nowa taksówka. Spośród innych wyróżnia ją to, że jest ogromna jak na taksówkę. W ciągu dnia przewozi osoby niepełnosprawne do szkoły lub na rehabilitację. Pojazd posiada specjalny najazd dla wózków oraz pasy mocujące. Gdy busik jest wolny, realizuje bieżące zamówienia. Samochód przydatny jest głównie podczas zamówień dla większej liczby pasażerów.

Standardowa taksówka może zabrać 4 osoby. Nasz taxi-busik zabiera 8 pasażerów. Dopłatę za dodatkowe osoby pobieramy według cennika. Po każdym kursie pasażer otrzymuje paragon z taksometru fiskalnego. Podczas zwykłego przewozu (do 4 osób) opłata w tej dużej taksówce jest taka sama jak za przejazd małym samochodem.

duzy_moze_wiecej1W korporacji 19626 Damel TAXI znajduje się jeszcze jedna taksówka ośmioosobowa. Oba samochody poza zleceniami specjalnymi realizują zwykłe zamówienia. Pojazdy posiadają licencje TAXI wydane przez UM Lublin . Prowadzą je uprawnieni kierowcy. Wyposażenie pojazdów spełnia wymagania ustawowe dla pojazdów typu TAXI.

duzy_moze_wiecej2Wnętrze samochodu to 8 oddzielnych foteli z pasami bezpieczeństwa i z zagłówkami oraz z podłokietnikami. Posiada miejsce na bagaż podręczny. Drzwi otwierane są automatycznie umożliwiając nieskrępowane wejście do środka. Samochód może służyć też jako auto-biuro podczas wyjazdu konferencyjnego w teren. Samochód wyposażony jest w ogrzewanie postojowe i system klimatyzacji wnętrza.

Obydwa pojazdy Damel TAXI wyposażone są w system darmowego Internetu Wi-Fi oraz w terminal do przyjmowania zapłaty kartą.

2567

Leave a Reply