Port Lotniczy LUBLIN. Stanowisko przywoływania taksówek.

port_lotniczyJako firma taksówkowa rekomendowana w Porcie Lotniczym Lublin w Świdniku uruchomiliśmy stanowisko obsługi pasażerów w terminalu. Recepcja znajduje się po drodze w kierunku wyjścia z terminalu obok automatycznej kasy parkingowej.

Pasażerowie po wylądowaniu samolotu, mogą zgłosić się do naszej operatorki, która wezwie dla Państwa taksówkę. Czas oczekiwania od 1 do 20 minut. Po zamówieniu taksówki pasażer może spokojnie oczekiwać w poczekalni. Kierowca, który został wyznaczony do realizacji kursu zgłosi się po Pasażera bezpośrednio do hali przylotów.

Stanowisko czynne jest podczas większości lądowań samolotów. W pobliżu wyjścia z hali przylotów (przed przejściem na parking) znajduje się miejsce gdzie mogą zatrzymywać się nasze pojazdy wezwane dla pasażerów lub oczekujące na wezwanie.

Istnieje możliwość zapłacenia za przejazd kartą płatniczą (także zbliżeniową) lub kredytową. Opłata pobierana jest z góry na podstawie zryczałtowanego cennika za przejazd na określonej trasie. Informacja nt. zapłaty za kurs u naszej konsultantki przy stanowisku.

1841

Leave a Reply