Damel TAXI REKOMENDOWANE w Porcie Lotniczym Lublin.

logo-lotniskoPort Lotniczy Lublin wybrał w konkursie ofert naszą korporację do obsługi pasażerów lubelskiego „okna na świat”. U naszego pracownika dyżurującego w pobliżu wyjścia po odprawie , będą mogli Państwo zamówić taksówkę naszej korporacji. Dla obcokrajowców przywołamy kierowcę, który dobrze posługuje się językiem angielskim. W miarę dostępności w momencie zamówienia także innymi językami.

Damel TAXI invites airport passengers to choose our services. We are available on +48 815 333 333. For 20 years Damel TAXI has been providing services in Lublin and surrounding area. We offer high-quality transfer from and to the airport for a reasonable price. Every day we make every effort to meet the expectations of our Customers. Our drivers as well as operators speak foreign languages.

Nasza korporacja istnieje w Lublinie od 1993 roku. Pojawiła się wraz z „wolnością gospodarczą”. Sprzyjał temu także rozwój sieci łączności telekomunikacyjnej. Po wybudowaniu i uruchomieniu lubelskiego Portu Lotniczego zareagowaliśmy gotowością świadczenia usług przewozu osób taksówkami. W kwietniu Port Lotniczy ogłosił konkurs ofert na obsługę Pasażerów lądujących samolotów i Pasażerów udających się w podróż. Wśród najwyżej ocenianych walorów była przystępna i korzystna dla Pasażerów cena przejazdu. Dzięki naszym stawkom i stabilności opłat za przejazd jesteśmy przekonani, że dobrze wypełnimy zadanie jakie pokłada w nas Port Lotniczy Lublin i w pełni zasługujemy na tytuł „TAXI REKOMENDOWANE”.

Pasażerom oczekującym na przyjazd naszej taksówki oferujemy kawę lub herbatę w lotniskowej kawiarni na nasz koszt.
Podajemy orientacyjne wysokości opłat za przejazd: (w euro w/g średniego kursu 1 euro = 4 PLN)

Po Świdniku: 7 – 15 zł
Do Lublina: dzielnice wschodnie ok 45 – 50 zł / 10 – 15 Euro
Dworzec PKS, PKP 50 zł – 15 Euro
Centrum – hotel Mercury, Europa, Grand,Hotel, Victoria, Huzar, Campanille ok 55 zł – 12-15 Euro
Lublin dzielnice zachodnie 55 – 65 zł
Lublin dzielnice północne, południowe 50 – 60 zł
Chełm – 250 zł – 60 euro
Zamość – 280 zł
Biała Podlaska – 450 zł – 120 euro
Warszawa – 550 – 600 zł
Kraków – 850 zł
Rzeszów – 520 zł
Lwów (Lviv) – 900-1000 zł
(Podane ceny są orientacyjne i nie są ofertą w rozumieniu prawa handlowego).
Podstawą do żądania opłaty jest wskazanie na taksometrze fiskalnym. Wydruk z kasy fiskalnej zawiera informację o dacie i godzinie kursu, cenie, przebytej drodze, ilości jednostek taryfowych, taryfie i stawce za kilometr lub zawiera umówioną kwotę.

Otrzymany paragon jest podstawą do zgłoszenia reklamacji w siedzibie firmy, Porcie Lotniczym lub w Urzędzie Miasta Lublin. Damel Taxi gwarantuje stawki tylko w taksówkach oznakowanych logo Damel TAXI 19626 i nie odpowiada za opłaty pobierane przez kierowców w innych taksówkach do których omyłkowo wsiedli pasażerowie.

UWAGA: W Terminalu lotniska i wokół niego pojawiają się osoby oferujące świadczenie usług przewozowych po zawyżonych cenach. Mogą nieuczciwie powoływać się na przynależność do grona naszych kierowców. Zapraszamy do naszego punktu obsługi pasażerów.

Każdy przejechany kilometr w obrębie strefy miejskiej Lublina kosztuje 1,80 (ok 0,45 eurocentów) – poza strefą miasta Lublin do granicy administracyjnej 3,60 zł. Opłata za 1 godzinę oczekiwania to 31 zł. W porze nocnej od 22 do 6 przejazd jednego kilometra kosztuje 2,70 zł, ale możliwe są rabaty przy wyjazdach powyżej 30 kilometrów. Istnieje możliwość ustalenia ceny z kierowcą taksówki. Podstawą rozliczenia będzie „cena umowna” widoczna na wydruku fiskalnym i potwierdzona przez Pasażera po zakończeniu kursu.

Zgodnie z cennikami wynajęcie taksówki i przejazd pierwszego kilometra kosztuje 6,40 zł. Dodatkowa opłata za zamówienie pojazdu typu VAN do 6 osób wynosi 6 zł, a do 8 osób wynosi 10 zł.

Nasza firma dysponuje pojazdem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych na wózku.- oplata wg. odrębnego cennika. Na bocznej szybie licencjonowanej taksówki znajduje się wywieszka z obowiązującymi stawkami.

2189

Leave a Reply